VITAMMY Autoband Öntapadó kötszer, egyszínű, színkeverék, 2,5cmx450cm, 12 db


VITAMMY Autoband egy praktikus öntapadó kötés, amely elengedhetetlen része lesz minden elsősegélydoboznak. Ez a kohéziós kötés kizárólag önmagához tapad, nem a bőrhöz, ruházathoz vagy hajhoz. Ennek köszönhetően az alkalmazása egyszerű és gyors, miközben nem hagy hátra ragadós maradványokat.
A 12 darabos, egyszínű változatok keverékéből álló csomag ideális különböző felhasználásokra – a kötszerek rögzítésétől kezdve az ízületek stabilizálásáig sérülések esetén, egészen a sportolásig.
VITAMMY Autoband Öntapadó kötszer, egyszínű, színkeverék, 2,5cmx450cm, 12 db
Rugalmas kohéziós kötés univerzális használatra.
A Vitammy Autoband rugalmas kohéziós kötés praktikus és kényelmes megoldás a kötszerek rögzítésére, ficamok, törések kezelésére és a ízületek mozgásának csökkentésére sérülés után. Számos színben és méretben elérhető, így különböző igényekhez illeszkedik.
Az innovatív mikroszálas technológiának köszönhetően a kohéziós kötés Vitammy Autoband csak önmagához tapad. Nem tartalmaz ragasztót, így nem hagy foltokat a bőrön, nem tapad a hajhoz vagy a ruházathoz, miközben megőrzi erős önálló tapadási tulajdonságait.

Megbízható kötés a mozgás szabadságáért és hatékony védelemért.
A Vitammy Autoband egy rugalmas kohéziós kötés, amelynek minden gyógyszeres szekrényben ott kell lennie. Ez a megbízható önálló tapadó kötés úgy van tervezve, hogy hatékony védelmet és támogatást nyújtson a sérült ízületeknek és izmoknak, ugyanakkor nem korlátozza a mozgás szabadságát.
Az egyedülálló technológiájának köszönhetően, amely lehetővé teszi, hogy a kötés csak önmagához tapadjon, a használata rendkívül egyszerű és tiszta. A Vitammy Autoband nem hagy ragasztónyomokat, nem tapad a bőrre vagy a ruházatra, így maximális kényelmet biztosít.
A Vitammy Autoband rugalmas kohéziós kötések 4,5 m hosszúságban és széles választékban elérhetők, hogy minden igényhez a megfelelő méretet választhassa: 2,5 cm, 5 cm, 7,5 cm és 10 cm.
Tökéletes tapadás további segédeszközök nélkül.
A Vitammy Autoband kohéziós kötéssel az alkalmazás hihetetlenül egyszerű és gyors, mivel nincs szüksége további tapaszokra vagy klipszekre. Ez a önálló tapadó kötés csak önmagához tapad, ami garantálja, hogy a bőrén nem marad ragacsos maradvány vagy kellemetlen nyom.
A kötés állandó feszültséget tart anélkül, hogy lazulna, így teljes biztonságot és megbízható támogatást nyújt még intenzív fizikai aktivitás során is, mint például edzés vagy sport. A Vitammy Autoband nagyszerű választás mindazok számára, akik tökéletes tapadást és ízületi védelmet keresnek.


Univerzális használat és tulajdonságok.
A Vitammy Autoband kohéziós kötés rendkívül sokoldalú egészségügyi eszköz, amelyet védő, támogató vagy kompressziós kötéseként használhat. Különleges szerkezete lehetővé teszi, hogy a bőr alatta megfelelően lélegezzen, minimalizálva a bőrirritáció kockázatát.
Az innovatív technológiának köszönhetően, amely lehetővé teszi, hogy a kötés csak önmagához tapadjon, a kötés eltávolítása fájdalommentes és nem okoz kellemetlen érzéseket. Nem tapad a testhez vagy a hajhoz, és eltávolítás után nem hagy ragacsos maradványokat, ami maximális kényelmet biztosít.
A Vitammy Autoband rendkívül víz- és izzadságálló, így sporttevékenységekhez vagy nedves környezetben való használatra is alkalmas. Rögzítéséhez nincs szükség klipszekre, ami megkönnyíti az alkalmazását. Bár nem steril és egyszer használatos, minden kötés egyenként csomagolt, ami garantálja a higiéniát.
Széles spektrumú felhasználás.
A Vitammy Autoband kohéziós kötés rendkívül sokoldalú, és széles spektrumú felhasználásra alkalmas az orvostudományban, sportban és kozmetikában. Fő előnye, hogy szorosan tapad önmagához, de nem tapad a bőrhöz.
Ezért ideális megoldás:
- Kompreszszorok és kötések rögzítése: Megbízhatóan tartja a kötszert stabilan a helyén anélkül, hogy kockáztatná a mozgását.
- Ízületek megerősítése: Stabil támogatást nyújt a ficamok, rándulások kezelésében és az ízületek mozgásának csökkentésében sérülés után.
- Védelem a védőeszközök alatt: Kiegészítő védelmet nyújt a sportvédők alatt a kényelem és a biztonság növelése érdekében.
- Kompressziós és védő kötés: Ideális a izmok, inak és szalagok sérüléseinek kezelésére, ahol kompresszióra és védelemre van szükség.
- Kozmetikai felhasználás: Higiénikus és nem tapadó jellege miatt manikűrben és kozmetikai szalonokban is használják védő kötésként.


Hosszú élettartam és megbízhatóság.
A Vitammy Autoband kohéziós kötés a minőség és a hosszú élettartam szinonimája. A modern gyártási folyamatnak és a gondosan kiválasztott anyagoknak köszönhetően ez a rugalmas kötés rendkívül tartós, ami garantálja a megbízhatóságát és biztonságát használat közben.
A Vitammy Autoband 3 évig tartós, ami azt jelenti, hogy biztos lehet a funkciójában, amikor csak szüksége van rá. Hosszú élettartama és kiváló feldolgozása miatt ideális és megbízható kiegészítője lehet otthoni vagy utazási gyógyszeres szekrényének.
Fontos kockázatok és figyelmeztetések.
Latex allergia: Ez a termék latexet tartalmaz, amely érzékeny egyéneknél allergiás reakciókat, beleértve anafilaxiás sokkot is okozhat.
Alkalmazás a bőrön: Csak ép bőrön használja. Ha támogató kötékként használja sebekre, először megfelelő steril kötszerekkel kell lefedni.
Egyszer használatos: A kötés egyszer használatos. Ne használja újra.
Megfelelő alkalmazás: A kötés nagyon rugalmas. Alkalmazzon elegendő átfedő réteget, hogy ne legyen túl laza vagy túl szoros.
Korlátozott véráramlás kockázata: Túl szoros kötés kényelmetlenséget okozhat és korlátozhatja a véráramlást.
Elégtelen támogatás: Ha a kötés túl laza, nem nyújtja a szükséges támogatást.
A Vitammy Autoband egy kohéziós kötés, amely több mint csak támogatást kínál. Az önálló tapadási technológiája és vízállósága garantálja, hogy a nehéz tevékenységek során is szorosan a helyén marad. Mivel nem tapad a bőrre vagy a hajra, a kötés eltávolítása fájdalommentes.
Termék információ
-
Rend. számaTOW020123
-
EAN6975208570836
-
Gyártó
Értékelés
